آمپراژ باتری اوپیروس | باطری اوپیروس چند امپر است  | باتری Opirus Kia | عمر باتری اوپیروس

ظرفیت باتری: 70 آمپر(7029)

ولتاژ باتری: 12 ولت

نوع باتری: سیلد اتمی

چینش قطبی: پایه بلند قطب چپ

ابعاد محل باتری: 25.7*17.6*22.5 سانتی متر


برای خرید و دیدن محصولات باطری 70 آمپر مخصوص اوپیروس  اینجا کلیک کنید.


 • باتری اوپیروس چند امپر است ؟

باتری فابریک باطری اوپیروس 12 ولت 70 آمپر میباشد. ولی در هنگام تعویص از 74 آمپر هم میشود نصب کرد.
 • بهترین باتری

بهترین باطری مناسب از نظر کیفیت و آمپر باطری 70 آمپر اتمی است. | قیمت باتری اوپیروس
 • نوع باتری

باتری اسیدی و باتری اتمی البته با توجه به مزایای باتری اتمی نسبت به باطری اسیدی پیشنهاد می‌کنیم از باتری اتمی استفاده کنید، و بهترین باتری 70 آمپر است. همانطور که در مقاله عمر باتری گفته شد، مقدار عمر باتری بستگی به نوع مصرف و شرایط اقلیمی شما بستگی دارد. برق دزدی و خرابی دینام خودرو از عامل اصلی خرابی باتری است. باتری در منطقه گرمسیر و پر ترافیک زودتر به عمر باتری پایان می‌دهد. ولی معمولا باتری های ایرانی تا  2.5 سال و باتری های کره‌ای اصل تا 3 سال قابل استفاده است. ادامه مطلب… باتری اوپیروس
 • انتخاب آمپراژ  Opirus Kia

باید بدانید برای سیستم برق خودرو به باتری چند آمپر نیاز دارد. اگر برای خود از تجهیزات برقی اضافی مثل: سیستم صوتی یا لامپ های قوی؛ استفاده می‌کنید،باید از بهترین نوع باتری  70 آمپر یا از باتری آمپراژ بالاتری استفاده کنید.
 • حداکثر آمپر باتری Opirus Kia

روی این ماشین حداکثر آمپری که می‌توان استفاده کرد 74 آمپر است، و بیشتر از آن دینام پاسخگو نیست.
 • قیمت باتری اوپیروس

قیمت باتری به عامل های مختلفی بستگی دارد :
 1.  کشور سازنده
 2. شرکت سازنده
 3. اتمی یا اسیدی بودن باتری
 4. ظرفيت آمپراژ
 5. تاریخ اعتبار گارانتی
 6. تاریخ سال ساخت
 • چرا از خدمات اهورا باطری استفاده نماییم؟

– ارسال رایگان باتری به صورت شبانه روزی در کمتر از یک ساعت – کنترل سلامت سیستم برق خودرو توسط کارشناسان اهورا باتری به صورت رایگان – خرید باتری اصلی با تاریخ تولید جدید به همراه گارانتی معتبر و ضمانت نامه کتبی – امکان انتخاب از بین برندهای مختلف ایرانی و خارجی – امکان خرید در تمام ساعات شبانه روز و تمام ۳۶۵ روز سال حتی تعطیلات رسمی کشور و ایام نوروز – قیمت مناسب و پایین تر از عموم فروشگاه های سنتی سطح شهر – نصب باتری مناسب برای ستروئن زانتیا و رعایت استاندارد کارخانه سازنده و باطل نشدن گارانتی خودرو – امکان پرداخت هزینه در محل پس از نصب باتری توسط کارت خوان سیار
 • آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله، قیمت های محاسبه شده در وبسایت با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده میباشد و قیمت داغی باتری از آن کسر گردیده است. در صورت نبود داغی باتری فرسوده بابت هر آمپر کسری، داغی مبلغی به قیمت باتری اوپیروس اضافه میگردد.
 • درباره خودروی اوپیروس

کیا اپیروس، خودرویی که نه تنها برای کیا موتورز که شرکت خودروسازی تولید کننده این خودرو است بلکه برای کشور کره جنوبی که زادگاه اپیروس است حکم برگه ورود به رقابت ساخت خودروهای لوکس در جهان را داشت. سال 2003 میلادی سالی بود که بالاخره پارچه افتتاحیه از روی سر این خودرو برداشته شد و این سدان تازه نفس که طراحی مشابه هیوندای آزرا داشت پا به عرصه وجود گذاشت. بسیاری از خودروسازان کره جنوبی رویای جهانی شدن این خودرو را در سر داشتند و به همین دلیل دست از سر این خودرو برنداشتند و در سال 2006 میلادی تغییراتی به صورت فیس لیفت در کیا اپیروس اعمال کردند و نسخه جدید آن را وارد بازار جهانی خودرو کردند. البته گفتنی است که این تغییرات و به روز شدن‌ها برای این خودرو کره جنوبی تبار تا سال 2010 ادامه داشت و به جای کادنزا نشست و به طور رسمی وارد بازار جهانی خودرو شد.

برای خرید باتری اتمی اوپیروس

به دو صورت تلفنی و سفارش در وبسایت ثبت سفارش فرمایید.

خرید آنلاین باتری از اهورا باتری